Poctivé mléčné produkty Farmilk

Úvod>Výrobky

nápoj zdarma-page-001.jpg 

Vážení zákazníci,

dovolte nám, abychom Vám představili naše výrobky. Mezi základní sortiment naší výroby patří mléko, tvarohy, zakysané výrobky (jogurty, zákysy), polotvrdé sýry čerstvé, ochucené i zauzené.

Také letos jsme pro vás připravili a připravujeme další novinky. Můžete u nás nově zakoupit jogurtový nápoj, jogurt a šlehaný tvaroh s příchutí lesní ovoce a lískový oříšek!

 

 

 

SÝROVÁ ROLKA

IMG_3197.JPG

Už jste ochutnali naši farmářskou rolku uzenou na bukových pilinách? Pokud ne, je nejvyšší čas dopřát Vašim chuťovým pohárkům tento neopakovatelný zážitek. Poznejte neobyčejnou chuť zauzeného sýru, která se snoubí s chutí uzené vepřové kýty! Je vhodná také k vínu a k pivu, a zpříjemní tak posezení s Vašimi přáteli.

Obsah a cena: cca 100g / cena 300 Kč za 1 kg

Spotřeba do 20 dnů‌‌

ČERSTVÝ SÝR PŘÍRODNÍ

bílý sýr.pngPřírodní sýr z plnotučného mléka neobsahuje konzervanty. Vakuově balený cca po 200g.

Obsah a cena: cca 200 g / cena 200 Kč za 1 kg

Spotřeba: do 20 dnů

 

 

PŘÍRODNÍ SÝRY OCHUCENÉ

provensálské koření.pngčesnek.png

  Do ochucených přírodních sýrů přidáváme koření, které neobsahuje konzervanty ani glutamáty. Vybrat si můžete z těchto příchutí: gyros, provensálské koření, pepř, kouzelná variace (směs nepálivého koření), česnek s pažitkou, mexiko.

Obsah a cena: cca 200g / cena 220 Kč za 1 kg

Spotřeba: do 20 dnů           

SÝRY ZAUZENÉkrájený uzený sýr.jpg

uzený sýr II.pngSýr udíme v klasické udírně na bukových pilinách. Jeho výjimečnou chuť naši zákazníci oceňují již od počátku jeho výroby. Vakuově baleno cca po 200g. 

Obsah a cena: cca 200g / cena 220 Kč za 1 kg

 Spotřeba: do 20 dnů 

 

SÝROVÉ PLETENCE

_DSC7743.JPG

Mezi naše speciality patří sýrový pletenec - uzený a bílý. Jedná se o ručně dělaný copánek, který potěší nejen Vaše chutě ale i pohled.

Obsah a cena: cca 100g / cena 300 Kč za 1 kg

Spotřeba do 20 dnů  

mléko.png

FARMÁŘSKÉ MLÉKO

Čerstvé, při 85°C pasterované mléko s přirozeným obsahem smetany, není nutné převařovat, neobsahuje konzervační látky. Dodáváme na trh v litrových pet-lahvích. Je určeno k okamžité spotřebě.

Obsah a cena: 1 l / 26 Kč , 0,5 l / 16 Kč

Spotřeba: do 6 dnů od data výroby

 

FARMÁŘSKÝ JOGURT

Přírodní jogurt z plnotučeného mléka je kyselejší a nemá krémovitou konzistenci, na kterou je řada lidí zvyklá. Jeho konzistence je pevná a tuhá a může se z něj uvolňovat syrovátka, což je známkou kvalitního výrobku. Vyrábíme ho nejen s přírodní chutí, ale také s příchutí jahody, maliny, borůvky, višně, meruňky, černého rybízu, čokolády, lískového oříšku, lesního ovoce. Ananas - pomeranč.

Obsah a cena:

  • jogurt bílý 150g / 16 Kč, 500g /28 Kč
  • jogurt ovocný 250g / 20 Kč

Spotřeba: do 10 dnů od data výroby

 

FARMAŘSKÝ JOGURTOVÝ NÁPOJ00001.jpg

Čerstvý jogurtový nápoj vyrábíme s ovocnou příchutí - borůvka, meruňka, čoko-višeň, černý rybíz, lesní ovoce, lískový oříšek, bílý bez přídavku cukru.

Obsah a cena: ochucený 0,5 l / 24Kč    bílý 0,5 l /22Kč

Spotřeba: do 10 dnů od data výroby

FARMÁŘSKÝ ZÁKYS

Farmářský zákys vyrábíme z plnotučeného mléka, je zakysaný smetanovou kulturou a neobsahuje žádné konzervanty. Zakysané výrobky jsou významným zdrojem vápníku a železa. Obsahují tělu prospěšné probiotické kultury a upravují trávení. Minimálně jeden zakysaný výrobek by se měl stát každodenní součástí našeho jídelníčku.

Obsah a cena: 1 l / 28 Kč, 0,5 l /17 Kč

Spotřeba: do 15 dnů

 

SYROVÁTKA

Syrovátka je potravinou, která je často vyhledávaná pro své blahodárné účinky na organismus.  Pomáhá tělu od toxických látek tím, že podporuje metabolismus, funkci ledvin a zlepšuje činnost jater. Dále snižuje cholesterol a riziko rakoviny. Výzkumy také prokázaly, že její časté užívání odbourává stres, deprese a úzkost. Pravidelnou konzumací syrovátky si zlepšíte celkovou kondici. Syrovátka je vhodná i pro vnější použití díky svým protizánětlivým účinkům. Může Vám tak pomoct v boji s kožními onemocněními jako je akné nebo lupénka. 

Obsah a cena: 14 Kč/1l

Spotřeba: do 5 dnů

FARMÁŘSKÝ TVAROHNahled 2017-06-06 v 13.47.26.jpg

Při výrobě tvarohu používáme staročeskou recepturu, díky které získává tvaroh výjimečnou a nezaměnitelnou chuť.  Vyznačuje se takovou jemností, hladkostí a lahodností, se kterou se u jiných tvarohů nesetkáte. Vybrat si můžete z několika druhů. Nabízíme šlehaný tvaroh se sladkou příchutí borůvky, čokolády a nově také černého rybízu. Milovníci přírodních chutí jistě ocení tvaroh s pažitkou. V naší nabídce samozřejmě nechybí ani přírodní tvaroh bílý krémovité konzistence. Tvarohy vyrábíme z plnotučného mléka.

Obsah a cena: bílý 250 g / 25 Kč , borůvka, lískový oříšek, lesní ovoce, čokoláda, pažitka 250 g / 29 Kč, vanilkový tvaroh Čmeláček 125 g/ 18 Kč

Spotřeba: do 10 dní

Webové stránky vytvořil Acceler